8197 kodów rabatowych i promocji w jednym miejscu

Inteligenty Inwestor

codeBg

Sprawdź wyjątkowe pozycje książkowe w Inteligentny Inwestor i zacznij zarabiać więcej!

  • bezterminowo

Zawsze chciałeś zacząć zarabiać więcej, ale nie widziałeś jak się za to zabrać? Nie musisz się już o to martwić ponieważ Inteligentyinwestor.pl ma w ofercie cztery tomy które pomogą Ci dowiedzieć się więcej o tym jak skutecznie inwestować pieniądze.

Inteligentyinwestor.pl to skarbnica wiedzy

Cztery książki w wydaniu papierowym jak i w e-booku jest to niemal 1000 stron, które opowiadają nam o 15 latach doświadczeń autora na rynkach finansowych. Dzięki Inteligenty Inwestor całość napisana jest prostym językiem. Wyłącznie praktyczna wiedza, zero akademickiego bełkotu. Dzięki temu szybko i sprawnie możemy przeczytać książki i nabyć praktyczną wiedzę na temat inwestowania pieniędzy.

Praktyczna wiedza dzięki Inteligenty Inwestor

Z książek możemy dowiedzieć się czym są akcje i obligacje, jak określić czy akcje są tanie czy drogie. Czy inwestycje uchronią nasze portfele przed infiltracją. Dlaczego inwestowanie tylko w akcje jest skazane na porażkę? Dlaczego kobiety są lepszymi inwestorami niż mężczyźni, a także jak wybrać optymalnego brokera czy też wyszukiwać najatrakcyjniejsze spółki.

Jest to tylko część z długiej listy pytań, na które odpowiedź znajdziesz w czterotomowej książce od Inteligenty Inwestor.