9553 kodów rabatowych i promocji w jednym miejscu

Kod rabatowy Ambra

codeBg
20%

Tylko do końca miesiąca zapach 311. AMBRA kupisz, aż 20% taniej.

  • do 31.08.2022 23:59
codeBg

Dołącz do programu lojalnościowego, zbieraj punkty i odbieraj darmowe perfumy! Rób zakupy w...

  • bezterminowo
codeBg
10 zł

Zapisz się do newslettera i odbierz 10 zł na zakupy!

  • bezterminowo

Jako Ambra, największy sklep z perfumami lanymi w sieci i jako marka, której zaufało ponad 200 tysięcy stałych klientów, czujemy się zobowiązani, aby zająć głos w kwestii obowiązujących kanonów produktowych. Pragniemy tchnąć świeżego ducha w zastaną sytuację, dlatego podejmujemy decyzje niestandardowe, choć zaskakująco proste.

Uważamy, że wysoka jakość nie powinna być przywilejem dostępnym jedynie dla wybranych, a ogólnie obowiązującym standardem. Wierzymy, że dobrej jakości perfumy nie muszą rujnować budżetu. Z tej przyczyny łączymy luksus z przystępną ceną.

Nasze perfumy rozlane są w minimalistyczne, ujednolicone flakony, co jest naszym hołdem wobec klasycznej elegancji, która nas inspiruje. Jest to również danie przestrzeni na właściwe wybrzmienie tego, co istotne w naszych produktach, czyli samego zapachu.

Nasze perfumy dedykujemy silnym jednostkom, które wiedzą czego chcą i wiedzą co jest dla nich ważne. Tym, którzy potrafią odciąć się od medialnego bełkotu i podjąć samodzielną decyzję.

Uważamy, że nasi klienci zasługują na luksus w zasięgu ręki. Na wyjątkowy produkt, który podkreśli ich osobowość i pomoże im wyrazić siebie. Dlatego jako motyw przewodni naszej marki wybraliśmy ambrę – drogocenny składnik nazywany ,,pływającym złotem”- który poza swym balsamicznym zapachem posiada właściwości utrwalające perfumy. Aby ulotne piękno pachnideł mogło trwać odrobinę dłużej.