8684 kodów rabatowych i promocji w jednym miejscu

Kod rabatowy AMSO

codeBg
25%

Wybrane zestawy dla fanów kina znajdziesz teraz w niższej cenie na podstronie promocji. Nie...

  • bezterminowo

Największa akcja rabatowa w Polsce

codeBg
30%

Sprawdź produkty w obniżonych cenach dostępne na podstronie sklepu. Skorzystaj już dziś i...

  • bezterminowo

Największa akcja rabatowa w Polsce

codeBg

Laptopy, komputery i inne urządzenia w promocyjnych cenach. Akcja obejmuje asortyment z...

  • bezterminowo

Największa akcja rabatowa w Polsce

codeBg
3%

Dotyczy zamówień powyżej 250 zł. Kod otrzymasz e-mailem, następnie wpisz go w odpowiednie...

  • bezterminowo

Największa akcja rabatowa w Polsce

codeBg

Dostawa kurierem darmowa przy zamówieniu powyżej 3000 zł oraz bezpłatna do salonów AMSO.

  • bezterminowo

Największa akcja rabatowa w Polsce

AMSO Komputery poleasingowe. Moglibyśmy napisać, że jesteśmy liderami na rynku komputerów klasy biznesowej, ale nie nam to osądzać. Najstarsi też nie jesteśmy. Nieomylni też raczej nie, gdyż jesteśmy ludźmi. Jednak każdego dnia staramy się słuchać ludzi, być coraz lepszymi i bardziej konkurencyjnymi. Nie chcemy budować haseł lub sloganów bez pokrycia. Jak mamy drapieżną promocję, to tak jest i kropka.
Kim więc jesteśmy? Jesteśmy ludźmi pełnymi pasji, a gdy ona jest, to nie liczy się wiek, nie liczą się bariery, nie liczy się nic, bo jest chęć i energia, której inni nie posiadają. Rozumiemy świat nowoczesnych technologii, przedmiotów nowej generacji i widzimy ich wpływ na świat, który staje się prostszy i bardziej otwarty. To dla nas piękne. Teraz dzięki konkurencyjnym cenom staramy się uwolnić piękno zamknięte w nich i przekazać Wszystkim, którzy pragną poznać moc drzemiącą w nich.
Skoro już nas znacie, to czas poznać kolejnych członków naszej rodziny: komputery, laptopy, monitory, drukarki oraz faksy . Mają moc i to nie byle jaką, zamkniętą w smukłych obudowach, która oczaruje niejednego wielbiciela nowoczesnych sprzętów. To w nich drzemie myśl najwybitniejszych twórców, którzy stworzyli i wykreowali takie marki, jak: HP, Dell, Fujiitsu Siemens, Eizo, Brother, Lexmark i wiele innych. Widząc zaangażowanie tych ludzi i to, że oddali w swój sprzęt niejedną cząstkę swojego „ja”, my traktujemy ich dzieło jak coś żywego, coś o co trzeba dbać, przekazywać dalej, aby cieszyło cały świat. Dlatego u nas znajdziecie uśmiechniętych sprzedawców i zadbane sprzęty, gotowe do dalszego działania przez wiele kolejnych lat.
Skoro poznaliście już nas i naszą rodzinę, to zapraszamy do niej, gdzie zawsze można wejść, pooglądać nowości lub porozmawiać o rynku komputerowym. Każdy pretekst jest dobry. Zapraszamy!