8752 kodów rabatowych i promocji w jednym miejscu

Kod rabatowy Pomalunki.pl

Nie znaleziono rabatów spełniających warunki

Narodziny dziecka czy ślub to jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Są one ważne zarówno dla rodziców, narzeczonych, jak i całej rodziny. To chwile pełne emocji i wzruszeń, o których pragnie się pamiętać przez lata. Jeśli chcesz zapewnić komuś ujęcie tych ważnych chwil, wybierz prezent ze sklepu Pomalunki i podaruj możliwość powrotu do nich w dowolnym momencie życia.

Historia marki Pomalunki.pl

Założycielką firmy Pomalunki jest Kasia – artystka prowadząca kanał MadkaPolka, na którym przedstawia kulisy macierzyństwa w krzywym zwierciadle, przy pomocy autorskich grafik i memów. Od lat malowała “do szuflady”, ale w końcu zaczęła również tworzyć spersonalizowane zaproszenia ślubne, metryczki komunijne, portrety i wiele innych produktów, które z sukcesem sprzedaje w swoim sklepie internetowym Pomalunki.pl.
Pomalunki – wyjątkowe prezenty na rozmaite okazje
Pomalunki.pl to sklep internetowy dla osób, które poszukują oryginalnych prezentów na narodziny dziecka, roczek, chrzciny, ale także na dzień ojca, babci czy dla przyjaciółki. Dużą popularnością cieszą się personalizowane plakaty z dziećmi, które pięknie ozdabiają mieszkanie rodziców, ale także wyjątkowe kartki okolicznościowe. Pomalunki.pl oferuje także wykonanie portretu ze zdjęcia na specjalne zamówienie. Ale to nie wszystko. Możesz zamówić jeszcze zaproszenia na ślub, kubki z nadrukiem i inne piękne pamiątki wzbogacone unikalnymi grafikami, które w większości wykonane są własnoręcznie przez samą właścicielkę.