8752 kodów rabatowych i promocji w jednym miejscu

Kod rabatowy Zwegrodzki

codeBg
10%

10% na cały asortyment - Specjalnie dla Ciebie :) Użyj kodu rabatowego. Włoska biżuteria...

  • do 31.12.2022 23:59

Prowadzimy rozlewnię perfum od 2006 roku. Nasza firma rozwija się w bardzo szybkim tempie, ponieważ na bieżąco analizujemy zmieniające się potrzeby Klientów i Klientek. Na podstawie tych obserwacji wprowadzamy do oferty kolejne jakościowe produkty. Nie poprzestajemy na sprzedaży perfum na mililitry – postanowiliśmy zacząć spełniać kobiece marzenia o pięknej i unikatowej biżuterii oraz odzieży. Maksymą, która nam przyświeca są słowa Anny Dell Russo: „Moda to deklaracja Twojej własnej wolności”.

Specjalnie dla naszych Klientek stworzyliśmy możliwość nabycia ubrań i ozdób sygnowanych marką włoskiego projektanta Marco Diamanti. Jego produkty zdobyły serca kobiet ze wszystkich zakątków Europy. Odzież i biżuteria z naszej oferty powstają z dbałością o wszelkie detale w cenionych pracowniach na terenie Polski.

Zalety współpracy z naszą rozlewnią perfum
Największym atutem naszej rozlewni perfum jest zapewnianie dostępu do wysokiej jakości wyrobów w niezwykle atrakcyjnych cenach. Dbamy o wiarygodną prezentacje produktów na naszej stronie. Naszych Klientów nie spotykają nieprzyjemne niespodzianki, ponieważ odzież i biżuteria wygląda identycznie jak na zamieszczonych zdjęciach. Jesteśmy terminowi, szybko nadajemy zamówienia w bezpiecznych paczkach i dokładnie stosujemy się do obustronnych ustaleń.

W ofercie hurtowni rozlewni perfum Zwegrodzki znajdują się nie tylko kolekcje damskie. Zamówisz u nas również luksusowe zapachy i stylową biżuterię dla eleganckich mężczyzn, którzy nie boją się eksperymentować i wyrażać poprzez dodatki do ubioru. Ofertę damskich i męskich akcesoriów aktualizujemy co tydzień i dostosowujemy ją do aktualnych trendów.

Uzyskaliśmy uznanie wielu dużych polskich firm, które z nami współpracują, ponieważ chętnie pomagamy i skutecznie doradzamy naszym kontrahentom. Możemy to robić dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nabytej wiedzy.

Życzymy udanych zakupów i zadowolenia z wyborów dokonanych w naszym sklepie.