8215 kodów rabatowych i promocji w jednym miejscu

Dziki Las

codeBg
15%

Zapisz się do newslettera i zgarnij -15% na zakupy w Dziki Las!

  • bezterminowo
codeBg

Atrakcyjne promocje w Dziki Las! Sprawdź produkty aktualnie objęte promocją i zrób zakupy w...

  • bezterminowo

Lubisz zrelaksować się przy dobrym serialu, zrobić herbatę i zapalić świecę? Jeżeli tak, to dobrze trafiłeś! Dziki Las to szeroki wybór ekologicznych, naturalnych świec zapachowych które powstały z pasji do przyrody i zapadających w pamięć, naturalnych woni.

Naturalne, ręcznie robione świece zapachowe od Dzikiego Lasu

Świece zapachowe z dzikilas.com są wytwarzane w niewielkich nakładach, a każdy ich element został dokładnie przemyślany. Kombinacje zapachów są niebanalne, ale jednocześnie doskonale się ze sobą komponują. Melisa z lawendą, kokos z wanilią, czy mandarynka w połączeniu z zieloną herbatą to tylko kilka z kombinacji, które proponuje Dziki Las.

Ekologiczne świece zapachowe z naturalnych składników w dzikilas.com

Dziki Las zwraca szczególną uwagę nie tylko na piękny zapach. Świece są tworzone z ekologicznego wosku rzepakowego. Sklep korzysta z usług sprawdzonych dostawców i wybiera surowce uprawiane w Europie oraz niemodyfikowane genetycznie. Dziki Las gwarantuje, że polskie świece są nie dość, że naturalne to także w pełni bezpieczne dla alergików i pozbawione toksycznych substancji. Ich zapach powstaje dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości olejków eterycznych i zapachowych, które są dodawane do wosku. Aby świece były w pełni ekologiczne i przyjazne naturze, powinny być dopracowane w każdym calu. Również knot naturalnych świec zapachowych jest w pełni ekologiczny, wykonany z niebielonej bawełny oraz pokryty cienką warstwą wosku.

Naturalne i ozdobne świece zapachowe od Dzikiego Lasu!

Produkty które znajdziemy w dzikilas.com można również określić jako ozdobne świece zapachowe. Świece w sklepie Dziki Las znajdują się w ceramicznym pojemniczku, który po zużyciu świecy można ponownie wykorzystać! Z kolei pokrywka świecy została wykonana z naturalnego, nielakierowanego drewna i również może posłużyć po wypaleniu świecy- jako przykrywka do pojemnika.

Zacznij zarabiać dzięki świecom od Dzikiego Lasu!

Jeżeli działasz aktywnie w internecie np. prowadzisz bloga, bądź instagrama – możesz zacząć zarabiać! Wygeneruj linki afiliacyjne i umieść je w swoich wpisach. Oto kilka inspiracji:

  • Naturalne świece zapachowe
  • Jakie zapachy będą królowały w 2021?
  • Idealne zapachy świec dla relaksu
  • Świece tworzone z pasji

Pamiętaj, że to tylko kilka naszych pomysłów na wpisy. Skorzystaj z nich lub stwórz własne, ciekawe artykuły o programie partnerskim Dziki Las!