30441 wyprzedaży, kodów rabatowych i promocji do sklepów stacjonarnych i internetowych w jednym miejscu

Kod rabatowy Meating Point Restaurants

codeBg
10%

Do 10% rabatu za płatność kartą w restauracjach Meating Point. 10 % rabatu za paragon...

  • bezterminowo

Meating Point Restaurants jest formatem z restauracyjnymi daniami i atmosferą w wydaniu samoobsługowym. Koncept jest odpowiedzią na potrzeby pracowników korporacji, miejscem do spędzenia przerwy obiadowej, jak również spotkania biznesowego. Restauracje wyróżniają się szerokim i zróżnicowanym menu zawierającym dania mięsne, wegetariańskie, wegańskie, fit, bezglutenowe oraz bez laktozy. Menu wzbogacają dodatkowo dania sezonowe zgodnie z aktualną porą roku, środy tematyczne a także w wybranych lokalach, strefa strEATzone przyrządzająca dania street food- owe z różnych zakątków świata.

Restauracja serwuje pełnowartościowe śniadania na miejscu i na wynos. Klient może dopasować porcję do własnych potrzeb i upodobań. Można wybrać zestaw dnia lub skomponować własny posiłek na wagę. Codziennie inne i zróżnicowane menu sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Na pierwszym miejscu stawiana jest jakość́ i świeżość produktów, komfort gości i ich upodobania kulinarne. Stałym punktem oferty jest Live Cooking, czyli dania przygotowywane przez kucharza w otwartej kuchni w obecności gości. Przy każdej z restauracji działa kawiarnia, w której podawana jest nie tylko wysokogatunkowa kawa, ale także wypiekane na miejscu ciasta.