19154 kodów rabatowych, wyprzedaży i promocji do sklepów stacjonarnych i internetowych w jednym miejscu

Kod rabatowy KFC

codeBg

Sprawdz najnowsze KuRpony dostępne w KFC!

  • bezterminowo

KFC – kupony i kody rabatowe

KFC, dawniej Kentucky Fried Chicken, to amerykańska sieć barów szybkiej obsługi, dostępna już w ponad 100 krajach – to 18 000 restauracji na całym świecie. Gdy w 1930 roku założyciel KFC Harland Sanders zakładał pierwszą restaurację, miał tylko wyjątkowy przepis na kurczaka i ogromną wiarę, że odniesie sukces. Od początku przyświecała mu również jedna zasada, której był wierny, i której bezwzględnie przestrzegał: „W to, co robisz, angażuj się maksymalnie I rób to jak najlepiej!”. 9 lat później udoskonalił swoją recepturę i stworzył mieszankę 11 ziół i przypraw, która stosowana jest w restauracjach KFC do dzisiaj. W Polsce pierwsze KFC pojawiło się już w latach 90-tych.

Oferta KFC

KFC to przede wszystkim kubełki wypełnione pysznymi kawałkami kurczaka w soczystej, chrupiącej panierce. KFC współpracuje jedynie ze sprawdzonymi, lokalnymi dostawcami. Dlatego możesz mieć pewność, że mięso, które serwują w swoich restauracjach, pochodzi wyłącznie od hodowców, których znają od lat i darzą pełnym zaufaniem. Jakość w KFC to przede wszystkim: tylko polscy dostawcy; wyłącznie sprawdzone, naturalne produkty i wyselekcjonowane, najlepsze hodowle.

KFC w swojej ofercie oprócz kubełków posiada również burgery, wrapy, big boxy, zestawy i wiele więcej. Znajdziesz tu opcje vege, z ryżem lub coś na deser, jak lody czy shakes.

Oprócz ponad 200 restauracji w Polsce, KFC oferuje także zamówienia z dostawą do domu!

Kod rabatowy KFC

Aby umilić sobie zamówienie w restauracji KFC, warto skorzystać z kodów rabatowych. Aby znaleźć aktualne kody rabatowe KFC, wystarczy skorzystać z serwisu Rabater.pl, wyszukać ofertę i skorzystać z kodu rabatowego KFC.

KFC oferuje KuRpony, czyli najlepsze oferty, fantastyczne promocje i mega okazje. Skorzystaj z nich i ciesz się smakiem Twojego ulubionego kurczaka z KFC w cenie, której nie sposób nie polubić! Kupony KFC zapewniają dostęp do ulubionych dań w obniżonych cenach. A każda kolejna ich edycja przynosi zniżki na nowe promocje z menu.