8752 kodów rabatowych i promocji w jednym miejscu

Kod rabatowy elektroguru.com

Nie znaleziono rabatów spełniających warunki

W żadnym mieszkaniu nie powinno zabraknąć podstawowego sprzętu AGD czy RTV. Telewizory, pralki, lodówki i inne artykuły gospodarstwa domowego, których możesz potrzebować, znajdziesz w sklepie internetowym ElektroGuru.

ElektroGuru – młoda, ale doświadczona firma
Sklep ElektroGuru to relatywnie młody sklep, ponieważ został założony w 2018 roku. Jednakże jego firma, która jest właścicielem elektroguru.com istnieje na rynku już od 2004 roku. To kilkunastoletnie doświadczenie w imporcie produktów AGD i RTV, między innymi na zlecenie największych polskich sieci handlowych. Dzięki niemu ElektroGuru wybiera produkty, które najlepiej zaspokajają potrzeby swoich klientów.

ElektroGuru – szeroki asortyment AGD do domu i nie tylko
Na stronie elektroguru.com znajdziesz produkty importowanych marek własnych takich jak ETA, ECOVACS, GoGEN, HYUNDAI czy GALLET. Kupując w ElektroGuru otrzymujesz towar z pierwszej ręki. Przeglądnij ofertę AGD do kuchni, domu, ale też duże i małe AGD. Od małych depilatorów, przez roboty kuchenne, aż po lodówki i oczyszczacze powietrza. Na stronie elektroguru.com wyposażysz swoje mieszkanie w najbardziej potrzebne sprzęty.