8235 kodów rabatowych i promocji w jednym miejscu

forsomeone.pl

Nie znaleziono rabatów spełniających warunki

Co to jest poczta balonowa?
W wielkim skrócie to balony na prezent! A mianowicie w 6 punktach:

Poczta Balonowa to synonim tej kwiatowej
Wysyłamy balony z helem na terenie całej Polski
To Ty wybierasz datę dostarczenia paczki
Możesz dowolnie personalizować balony
Możesz dołączyć bilecik, czekoladki, maskotkę czy piccolo
Paczki zapakowane są już jak prezent – ze złotą wstążką na wierzchu pudełka
Wysyłka balonów
Poczta balonowa forsomeone.pl została dopracowana w każdym najmniejszym szczególe tak, aby wysyłane przez nas paczki tworzyły od razu, gotowy prezent! Nasze prezenty z niespodzianką w środku są zapakowane niczym wymarzony podarunek, jednak nie zdradzają swojej zawartości! Naszym klientom udostępniamy możliwość wysyłki paczek na terenie całej Polski, z opcją wybrania konkretnego dnia dostarczenia przesyłki. Nasze prezenty wysyłamy od poniedziałku do czwartku i doręczamy do rąk własnych solenizanta. W uwagach przy zamówieniu można wpisać specjalne wytyczne dla kuriera, aby wszystko dopiąć na ostatni guzik!

Balony na prezent to ostatnio jedno z popularniejszych rozwiązań przy wysyłce prezentów dla naszych bliskich. Zapewne wielu z nas było kiedyś w sytuacji, w której to przyjaciel lub osoba z rodziny obchodziła ważne święto, jednak nie byliśmy w stanie podarować jej prezentu z racji dzielących nas odległości. Dzisiaj nie jest to żaden problem! Dzięki funkcjonowaniu poczty balonowej możesz z każdego miejsca na ziemi nadać niespodziankę i stworzyć niezapomniane wspomnienie!

Wybór prezentu oraz odpowiednie zapakowanie!

Wybór odpowiedniego podarunku nigdy nie był łatwą decyzją. Zawsze wiąże się z przemyśleniem co obdarowywana przez nas osoba lubi, jaki kolor jest jej ulubionym lub co chciałaby dostać. Jeśli masz konkretną wizję prezentu Forsomeone udostępnia możliwość samodzielnego tworzenia zestawów! Dobierz swój set tak, aby idealnie wpasowywał się w gust bliskiej Ci osoby. A dla wszystkich, którzy nie mają cierpliwości i wizji na samodzielne komponowanie balonów w pudełku, przyszykowaliśmy gotowe zestawy, które posiadają dopasowane do okazji słowa dedykacji na balonie oraz odpowiednią estetykę. Jeśli sam balon wyskakujący z pudełka to dla Ciebie nadal za mało, dorzuć do swojego prezentu voucher, zdjęcia, bilecik, maskotkę lub czekoladki! To na pewno wywoła jeszcze większy uśmiech na twarzy solenizanta! Każde tworzone przez nas pudełko z niespodzianką zapakowane jest w biały, minimalistyczny box, który chroni specjalna folia przed ewentualnymi zmianami pogody itp. Prezent nie posiada w środku paragonu ani żadnego dowodu zakupu, dzięki czemu można go wysłać prosto do solenizanta!