8215 kodów rabatowych i promocji w jednym miejscu

Bobby Burger

codeBg
8 pkt.

Mastercard Bezcenne Chwile - 8 pkt. za każde wydane 5 zł.

  • bezterminowo

Historia marki Bobby Burgera zaczęła się w 2012 roku, kiedy to dwóch znajomych zainspirowanych amerykańską kulturą miejską, postanowiło stworzyć coś zupełnie nowego – food trucka serwującego burgery mające być opozycją do znanych, niezdrowych fast foodów.

Na warszawskich ulicach pojawił się szary samochód, którego przystanki na bieżąco wyznaczała kultura miejska. Trend szybko zyskał na popularności, dzięki czemu już rok później został otwarty pierwszy lokal stacjonarny pod marką Bobby Burger, który do dziś mieści się przy ul. Żurawiej w Warszawie. W tym samym roku został opracowany również system franczyzowy. Od tego czasu Bobby Burger każdego roku sukcesywnie rośnie w siłę.
Ogromna popularność marki sprawiła, że po niecałych dwóch latach funkcjonowania, w 2014 roku, Bobby Burger przekroczył granice Warszawy i odcisnął swój ślad na kulinarnej mapie Krakowa. Kilka miesięcy później dotarł do Gdańska oraz przycumował nad Brdą w Bydgoszczy. Następnie lokale sieci pojawiły się także w Rzeszowie, Sopocie, Gdyni, Katowicach, Wrocławiu i Łodzi. Dziś to nie tylko pierwsza, ale i największa polska sieć burgerowni. Obecnie pod logo Bobby Burger funkcjonuje 14 lokali własnościowych i 29 franczyzowe, ale na tym nie poprzestajemy – już niedługo kolejne otwarcia!